Drąsinkime ateitį PDF Spausdinti Email

„Drąsinkime ateitį“ – lietuviškų sėkmės istorijų projektas, kurio pagrindinis tikslas – sugrąžinti į savo mokyklas sėkmingiausius, gyvenime jau pasiekusius pripažinimo žmones, idant jie pasidalintų su moksleiviais patirtimi, motyvuotų ir įkvėptų jaunus žmones kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų ir rekomenduotų, kaip tai padaryti geriausiai. Be pagrindinės savo veiklos – sėkmės pamokų organizavimo – „Drąsinkime ateitį“ tapo švietėjišku tinklu, prie kurio per penkerius veiklos metus prisijungė virš 800 Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų.

Leonidas Donskis - projekto „Drąsinkime ateitį“ bei LR Seimo Europos informacijos biuro iniciatyvos „Europos savaitė“ globėjas ir prizo steigėjas. „Europos savaitės“ aktyviausius dalyvius L. Donskis apdovanos kelione į Europos Parlamentą Briuselyje.

Daugiau informacijos apie projektą rasite www.drasinkimeateiti.lt

Mūsų mokykla  projekto tinklalapyje: http://www.drasinkimeateiti.lt/mokyklos/104/ViewSchoolDescription.aspx

Powered by Joomla!. Designed by: hosting joomla hosting Valid XHTML and CSS.

Hosting: Ilimitada Hosting Chile VPS