Nemunaičių pagrindinė mokykla
Nacionalinis Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas "Rašom!" PDF Spausdinti Email
Šiuo metu vyksta Nacionalinis Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas "Rašom!". Šio konkurso tikslas - ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.
Konkurse gali dalyvauti visa mokyklos bendruomenė: nuo 3klasės gali dalyvauti visi mokiniai, jų tėveliai, mokytojai. Jei susidomėjote ir norite dalyvauti, kreipkitės į mokyklos lietuvių kalbos mokytojas ir į pradinių klasių mokytoją D. Bansevičienę. Išsamesnę informaciją galite rasti interneto svetainėje www.lki.lt .

Rugsėjo 1-oji PDF Spausdinti Email

start stop bwd fwd

Štai ir sutikome mokslo metus. Pabendravome, pasidžiaugėme sugrįžusiais, pasveikinome naujai atvykusius mokytojus bei  pirmokus, pasidarėme fotografijų atminčiai. Palinkėjome vieni kitiems gerų metų  ir kad būtų dar ne viena Rugsėjo pirmoji.  Buvo gera, jauku šilta. Jauteisi laukiamas, mylimas ir brangus. Kaip sugrįžęs namo po ilgos kelionės... Dėkojame visiems šventės dalyviams už sukurtą nepakartojamą nuotaiką ir po tokio šaunaus starto visiems linkime kuo sėkmingesnių ir kūrybingesnių 2017-2018 mokslo metų!

Devintokai

Rugsėjo 1-oji PDF Spausdinti Email

LAPKRIČIO 6-ji - ATŠVAITŲ DIENA PDF Spausdinti Email

Vykdydami Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos paskelbtos Atšvaitų dienos ( lapkričio 6-oji) tikslus, mūsų mokyklos mokytojai lapkričio 3-6 dienomis informavo apie paskelbtą akciją mokyklos bendruomenę, akcentavo ir skatino atšvaitų būtinumą bei teisingą jų nešiojimą. Žmogaus saugos pamokose mokiniai rašė rašinius ,,Noriu padovanoti Tau atšvaitą“. Ištraukėlė iš Emilijos laiško. ,,Pėstieji taip pat gali būti dalinai kalti dėl įvykusios eismo nelaimės tamsiu paros metu. Mamyte, nenoriu nelaimės mūsų šeimoje, nenoriu Tavęs prarasti, todėl dovanoju atšvaitą. Tai nėra kuo nors ypatingas daiktas, bet jis gali išgelbėti gyvybę“. Justina parašė laišką savo tėvukui, kuris gyvena kaime. ,,Eidamas gatve, užsidėkite atšvaitą. Jis gali išgelbėti Jus nuo niūrių ligoninės sienų, o gal net ir mirties, kuri būtų labai skaudi mums, Jūsų artimiesiems. Paklausykit mano patarimo, priimkit dovanėlę – atšvaitą. Būkit saugus.“ O štai Greta rašo savo draugei Godai. ,,Tikrai žinau, kad prie kuprinės nesegi atšvaito. Dovanoju jį tau. Dabar būsi saugi.“ Apie saugų elgesį eismo situacijose kalbama ne tik žmogaus saugos pamokose, bet ir klasių valandėlėse, prieš iškeliaujant į daugybę ekskursijų.

Mokytoja Aušra Kušlienė

Klasių auklėtojai PDF Spausdinti Email

Klasių auklėtojai 2017-2018 mokslo metais:

1. Priešmokyklinio ugdymo grupės – Vilija Zaveckienė, pradinių klasių vyr. mokytoja,
  2. 1, 3 klasių – Daiva Bansevičienė, pradinių klasių vyr. mokytoja;
  3. 2, 4 klasių – Edita Puodžiūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja;
  4. 5, 6 klasių -  Aušra Narkevičienė, matematikos  vyr. mokytoja;
  5. 7, 8 klasių – Mindaugas Guzavičius, istorijos vyr. mokytojas;
  6.   9   klasės  - Rita Jonaitienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja.

Klasių auklėtojai 2012-2013 mokslo metais:

Priešmokyklinio ugdymo grupės -   Vilija Zaveckienė, pradinių klasių vyr. mokytoja,

1-4  klasių – Daiva Bansevičienė, pradinių klasių vyr. mokytoja;

2-3  klasių – Irena Stanulienė, pradinių klasių vyr. mokytoja;

5-6 klasių -  Aušrinė Lukoševičiūtė – Bušienė, vokiečių kalbos vyr. mokytoja;

7 – os klasės – Indrė Uldinskaitė, anglų kalbos mokytoja;

8 – os klasės – Laima Banienė, tikybos vyr. mokytoja.

9 – os klasės  - Aušra Narkevičienė, matematikos vyr. mokytoja;

10 – os klasės – Jurgita Bakšienė, kūno kultūros vyr. mokytoja.

« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 1 iš 62

Powered by Joomla!. Designed by: hosting joomla hosting Valid XHTML and CSS.

Hosting: Ilimitada Hosting Chile VPS