forex trading logo

 

                      


Penktokų krikštynos

    Smagios buvo penktokėlių krikštynos. Šventėje skambėjo linksma muzika, pokštai. Dešimtokai nepagailėjo penktokams nei „skanių“ vaišių, nei „gražių“ naujų vardų. Į šventę atvykusi Krikšto Močia iškilmingai pašventino „nekrikštus“ ir palinkėjo jiems klausyti vyresniųjų – dešimtokų.

Šventės akimirkos

 
Ilgas duonos kelias

„Ilgas duonos kelias“

Laikas daug ką pakeičia, tik nekeičia pagrindinio žmonių patiekalo – duonos. Du mėnesius vykdytas projektas apie duoną buvo pristatytas šventėje „Ilgas duonos kelias“. Joje moksleiviai susipažino su lietuvių liaudies papročiais, puoselėjo pagarbą duonai, mokėsi kultūringo elgesio prie stalo, klausėsi patarlių, prietarų, minė mįsles, šoko ratelius, piešė piešinius, rašė rašinėlius, kūrė eilėraščius apie duoną. Šventės pabaigoje visi vaišinosi įvairiais duonos patiekalais.

Šventės akimirkos

 
Konstitucijos egzaminas

Spalio 6 d. 11 mokinių laikė Konstitucijos egzaminą. Mokiniai sprendė trisdešimties klausimų testą. Į antrąjį etapą nepateko nė vienas mokinys.
 Socialinė pedagogė Kristina Pranckevičiūtė

 
Rudenėlio šventė

Rodos taip neseniai džiaugėmės kaitria vasaros saulute, karštomis dienomis mėgavomės maudynėmis, dirbome įvairiausius vasaros darbus...

Į tradicinę mūsų mokyklos pradinukų Rudenėlio šventę susirinko visi, kam buvo įdomu pasiklausyti eilėraščių, dainų apie rudenį, ne tik pasižiūrėti, bet ir kartu pašokti keletą ratelių, žaidimų. Visi kiti galėjo pasigėrėti rudens gėrybių paroda „Iš ko mes padaryti?“, kurioje puikavosi daugybė darbelių  ir visi jie pagaminti iš daržovių, vaisių, džiovintų lapų, gėlių...Išvardinti viską būtų sunku – reikia pamatyti, nes pasitelkę išmonę, fantaziją mūsų vaikai sukūrė nuostabių darbų:čia puikavosi ir rudeninių augalų puokštės, svečiavosi bulvinukų šeimyna, savo baltomis burėmis iš toli mojo cukininių laivų eskadrilė, o kaipgi laivas be kapitono? Tai iš bulvės, buroko, kaštono padarytas, netgi svogūninis... Voratinklius rezgė kaštoniniai vorai, rudens gėrybes savo spygliukuose tempė ežiukai...Argi viską ir išsakysi?..

Vaikai turėjo didelį malonumą parodyti savo darbelį, pasigėrėti draugo darbeliu, netgi teko susipažinti ir su retesnėmis daržovėmis, kurias ne visi savo darže augina.

Dėkojame visiems, kurie savo šauniais darbais ar dalyvavimu šventėje prisidėjo prie puikios dienos mūsų mokykloje. O nuoširdų „ačiū“ sakome mokytojoms, padėjusioms pasiruošti šiai dienai,  na ir žinoma mūsų šauniesiems vaikams – atlikusiems tiek daug darbų, taip pat ir šių vaikučių sesėms, broliams mamytėms ir tėveliams, kurie pagelbėjo savo mintimis, darbais.

AČIŪ visiems visiems ir iki kitos Rudenėlio šventės.

 Šventės akimirkos

 
« PradžiaAnkstesnis7172737475767778SekantisPabaiga »

Puslapis 76 iš 78

Laikas

No imagesPowered by Joomla!. Designed by: hosting joomla hosting Valid XHTML and CSS.

Hosting: Ilimitada Hosting Chile VPS